Vi tar hand om dina frågor

Tveka inte att höra av dig till oss om du har frågor eller funderingar som rör våra produkter. Nedan finner du adresser till våra medarbetare. 

Om du vill beställa material eller en tryckt broschyr, går det bra att använda formuläret längst ner på sidan. Vi kommer att svara så fort vi hinner med. 

Är du konsult?

Vi hjälper gärna till med att författa en rambeskrivning till din förfrågan, enligt dina önskemål.

Våra medarbetare

Johan Borgede

VD
Direkt. 0303-390 275
Mobil. 0702-000356
johan@processvent.se

Maria Borgede Furåsen

Ekonomi/Kvalitet/Export
Telefon. 0303-109 65
maria@processvent.se​

Ingalill Svensson

Ekonomi / administration
Telefon. 0303-109 65
ingalill@processvent.se

Robert Sköld

Lageransvarig
Telefon. 0303-109 66
robert@processvent.se

Mikael Lantz

Sälj och marknadsansvarig
Direkt. 0303-109 69
Mobil. 070-671 09 67
mikael@processvent.se

Mikael Lindberg

Sälj/Teknisk support
Telefon. 0303-109 68
mikael.lindberg@processvent.se

Tommy Johansson

Sälj/Teknisk support
Telefon. 0303-390273
tommy.johansson@processvent.se

Mats Krantz

Installation/Service

Martin Boström

Installation/Service

Christoffer Lindström

Installation/service

Kontakta oss

13 + 10 =

ÅSS Processventilation AB
Box 521
442 15 Kungälv

Besöksadress:
Svarvaregatan 14
442 34 Kungälv

Telefon: 0303-109 65
Öppettider: Mån-fre: 08.00 - 16.00